Home Uncategorized Reshje të mëdha shiu do nisin dhe dallgët e detit mund të...

Reshje të mëdha shiu do nisin dhe dallgët e detit mund të dalin jashtë kontrolli, uji mund të marr para çdo gjë

117

Një stuhi e madhe pritet të prek Britaninë e Madhe. Paralajmërimi është bërë nga meterologët dhe si shkruan ”Daily Star” reshjet e shiut mund të marrin para çdo gjë.

UK weather

Por edhe dallgët e mëdha të detit mund të dalin jashtë kon trollit dhe të go dasin Anglinë jugperëndimore gjatë tre ditëve të ardhshme.

Një valë e madhe, pritet të go da së zonat e ekspozuara të bregdetit ditën e nesërme. Parashikuesit kanë krahasuar motin me Stuhinë Herkul, e cila go diti rë ndë Evropën në 2014, duke lënë një gjurmë shk atër rimi nëpër Devon dhe Cornwall.

Gjithashtu e ditur bëhet se është kërkuar që të e vakuu hohen brenda mëngjesit të nesërm të gjithë banorët që jetonë afër zonave të plazhit.

UK weather

Previous articleJu bien flokët me g rushte? Ja si ta zgjidhni problemin me tre produkte që i gjeni kudo, shumë e lehtë paska qenë
Next articleU martua me milionerin e moshuar, 24 vjeçares i “bie qielli mbi kokë” kur zbulon se është…