Home Uncategorized Rikthehet Izolimi/ Qeveria merr vendimin, kur do mbyllen bizneset dhe si do...

Rikthehet Izolimi/ Qeveria merr vendimin, kur do mbyllen bizneset dhe si do dalim nga shtëpitë? Ja Orari…

430

Rikthehet izoilimi i pjesshëm në Kosovë. Qeveria ka miratuar vendimin për masat e veçanta për mbrojtjen nga koronavirusi duke vendosur që: personave mbi moshën 65 vjeçare u lejohet dalja jashtë shtëpisë gjatë orarit 6:00- 10:00 dhe 16:00-19:00; të gjitha qendrave tregtare në tërë territorin e Republikës së Kosovës u ndalohet veprimtaria nga ora 21:00 deri në orën 05:00.

Previous articleMos e shtyni shumë, thjesht lëreni siç do të vendosnit një kufje : Kjo metodë do të shëroj një nga problemet më të mëdha që prek pothuajse të
Next articleU lidh me djalin me ngjyrë 19 vite më të ri se ajo, aktorja shqiptare nënë e tre fëmijë ta prek shpirtin: Më lini të jem e lumtur, pse më fyeni?!