Categories: Lifestyle

Rimo delon gjithe boten por akoma vajzen e tij / Ja sa natyrale dhe e bukur eshte vajza e Sk erdi Farise

Skerdi Faria eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun shqiptare pasi ka me mijera ndjekes te cilet e duan. Ai eshte mjaft spontan dhe humorist duke e kthyer punen e tij ne argetim dhe duke i trajtuar koleget dhe stafin si miqte e tij.

Doktori i famshem i vipave shqiptare ka rimodeluar me mijera vipa dhe persona te thjeshte jo televizive dhe per kete eshte shume i lumtur. Shume personazhe televizive ja besojne atij trupin apo fytyren e tyre pasi ai eshte nje nder me te miret.

Por nga ana tjeter Skerdi ka dhe nje jete private dhe familjare shume aktive pasi deshiron qe ta ndaje punen nga familja duke i dhene atyre kohen e duhur. Skerdi prej vitesh eshte i martuar dhe nga martesa e tij me bashkeshorten jo personazh publik, kane nje vajze qe tashme eshte rritur shume.

Vajza e Skerdit eshte gjithashtu po aq e cilter dhe ka nje sens humori te trasheguar nga babi i saj. Marrdhenia e Skerdi Farise me te bijen eshte nje marrdhenie aq sa prinderore dhe shoqerore, pasi ata mund te kalojne “momente te cmendura” se bashku.

Por do te thoni ju a ka vene dore Skerdi duke i rimodeluar fytyren apo trupin se bijes. Jo, vajza e tij eshte shume natyrale dhe e bukur saqe nuk do ta besonim aspak se ajo ka pasur nderhyrje bukurie ne fizikun e saj, buzet jo shume te trasha, nje hunde e vogel dhe jo aq perfekte, linja trupore normale.

Madje vajza e Skerdit ka nje fizik te mbushur dhe jo ato linjat perfekte me nje bel te holle dhe kembe te holla.

Javorja

Recent Posts

Një lajm i mirë nga a.ksidenti tr.agjik, asnjë nga fë.mijët nuk është pl.agosur

Një lajm i mirë nga a.ksidenti tr.agjik, asnjë nga fë.mijët nuk është pl.agosur

Asnjë nga fë.mijët që gjendeshin në auto.busin e tr.ag.je.disë rr.ugore nuk është pl.ag.osur në ak.side.ntin…

11 hours ago
Rrallë herë është pjesë e ta volinës sonë : Nga përmirsimi i shikimit e deri tek mbajtja larg e sëm/ undjes së

Rrallë herë është pjesë e ta volinës sonë : Nga përmirsimi i shikimit e deri tek mbajtja larg e sëm/ undjes së

Vlerat fantastike të patëllxhanit vijnë kryesisht nga vitaminat dhe mineralet. Patëllxhani është i mbushur me…

11 hours ago
Studimi fundit : 10 gjërat që nuk i paskemi ditur më parë për v ezën, duke filluar nga përmirsimi i shikimit e deri tek

Studimi fundit : 10 gjërat që nuk i paskemi ditur më parë për v ezën, duke filluar nga përmirsimi i shikimit e deri tek

Vezët bëjnë pjesë në listën e 10 ushqimeve më të rëndësishme për organizmin. Vezët Ofrojnë…

11 hours ago
Njerezit dalin me vrap.Ja çfarë ka shkaktuar t ërmeti në Greqi.FOTO

Njerezit dalin me vrap.Ja çfarë ka shkaktuar t ërmeti në Greqi.FOTO

Mediet greke publikojnë pamje të reja nga të. rmeti qe lekundi zonën e Heralionit. Siç…

11 hours ago
Horoskopi për ditën e hënë, 26 korrik 2021

Horoskopi për ditën e hënë, 26 korrik 2021

Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon.…

11 hours ago