Categories: Lifestyle

Shikoni sesa shume jane rritur femijet e Miriam dhe Albanit sa te mire jane bere

Miriam Cani eshte nje nga kengetaret shume te pelqyera nga publiku dhe jane te shumte ata qe vleresojne muziken qe ajo bene.Zeri i saj mjaft i embel dhe potent eshte komplimentuar pafund nga fansat e saj te diet shume shpesh e cilesojne ate si nje dive te muzikes.

Prej shume vitesh Miriami eshte pjese e tregut muzikor dhe ka nje repertor shume te gjere ku numeron shume albume me kenge solo dhe bashkepunime. Bashkepunimet me te suksesshme te saj kane qene me bashkeshortin e saj Alban Skenderaj.

Keto kohe Miriami eshte shkeputur nga muzika pasi nuk ka sjelle projekte te reja dhe mesa duket ajo eshte perkushtuat te biznesi i saj. Miriami ka pak kohe qe ka hapur biznesine saj nje brand me rroba per femije te quajtur “Mimi”.

Persa i perket jetes private Miriami ka shume vite ne nje mardhenie me kengetarin Alban Skenderaj, me te cilin e kane kurorezuar lidhjen e tyre para 4 vitesh ne martese ne nje ceremoni private.

Nga fotot duket se vogelushet jane rritur shume Ameli eshte bere nje zonjushe e bukur e cila duket se esht kopja e nenes se saj.Duam eshte nje djalosh teper i embel dhe duket se ngjan nga te dy prinderit e tij Albanit dhe Miriamit.

Javorja

Recent Posts

Semi h akmerret ndaj Donaldit, zbulohet veprimi i papritur i shoqes së Bora Z emanit

Semi h akmerret ndaj Donaldit, zbulohet veprimi i papritur i shoqes së Bora Z emanit

Këngëtarja Semi Jaupaj duket se është hakmarrë ndaj Donald Veshajt, për shkak të shoqes së…

9 hours ago
Lajm i mirë/ Dyfishohet ndihma e konomike për 15 mijë familje, ja cilat kategori përfitojnë

Lajm i mirë/ Dyfishohet ndihma e konomike për 15 mijë familje, ja cilat kategori përfitojnë

1500 mijë fa milje të cilët kanë 3 fë mijë nën 18 vj eç, do…

10 hours ago
Doni të bëheni të pasur? Ja disa k ëshilla që do ju hapi sytë

Doni të bëheni të pasur? Ja disa k ëshilla që do ju hapi sytë

Të gjithë duan të kenë disa lek më shumë në portofokin e tyre. Steve Siebold,…

10 hours ago
E gjithë Shqipëria po flet për motrën e tij/ Vëllait të Be atrix Ra mosajt i ndodh e papritura e madhe, i ka dalë..

E gjithë Shqipëria po flet për motrën e tij/ Vëllait të Be atrix Ra mosajt i ndodh e papritura e madhe, i ka dalë..

Para pak kohësh u bë e ditur se Alban Ramosaj do të jetë pjesë e…

10 hours ago
Blini online? Qeveria merr vendimin e MADH për të gjithë shqiptarët

Blini online? Qeveria merr vendimin e MADH për të gjithë shqiptarët

Ministrja e Financave, Delina Ibrahimaj bëri të ditur sot se është miratuar një vendim për…

10 hours ago
Vendim d rastik! Greqia ndalon h yrjen e shtetasve nga keto vende, ja çfarë ndodh me shqiptarët

Vendim d rastik! Greqia ndalon h yrjen e shtetasve nga keto vende, ja çfarë ndodh me shqiptarët

Greqia ka vendosur që të marrë masa shtesë pas përhapjes së v. ariantit O. micron…

10 hours ago