Home Uncategorized Shikoni si dukej Ami 9 vite më parë

Shikoni si dukej Ami 9 vite më parë

76

Edhe bukuroshja e ekranit, Amarda Toska, ka hapur arkivat e saj në këto ditë vetizolimi.

Ajo ka publikuar një foto të 9 viteve më parë, ku shfaqet me balluke. Ajo ruan po të njëjtat tipare dhe freski, ku përveç modelit të flokëve nuk ka ndryshuar shumë.

Kujtojmë se asokohe Ami ishte e angazhuar në rolin e moderatores në “Dancing with the stars”, ndërsa tani i është përkushtuar familjes dhe biznesit të saj.

Previous articleKonfirmohet nga mediat amerikane: Njeriu që ka ndihmuar shqiptarët Biden tashmë ka fituar më shumë vota se çdo kandidat në histori
Next articleDoli në televizor ta gjej burrin dhe tha jam e vir gjër nuk pas pasur asnjë mashkull, Ana i kthehet keq: Kjo nuk të bën femër ty….