Home Uncategorized Shkodranja martohet me një indian, habit me ate qe tregon per traditat...

Shkodranja martohet me një indian, habit me ate qe tregon per traditat e tyre: 7 dite duhet te flija me..

497

Një histori të veçantë ka ndodhur mes vajzes shqiptare dhe bashkeshortit te saj indian te cilin e njohu ne Facebook.
Histori e rralle por e bukur.
Ajo eshte transferuar ne Indi dhe kete e tregon ne videon me poshte. Nga njohja me bashkeshorti tek zakonet e reja per te dhe jeta e saj e re ne Indi prej disa vitesh tashme.
Ajo eshte shume e lumtur dhe po kalon nje histori te bukur dashurie.
Me poshte shikoni videon.

Previous articleKa 1 arsye dhe 1 ushqim që ju shk akton kaps llëk pa e kuptuar; Ja cili është ai
Next articleE tallin sepse barku i saj u mbush gjithë shenja pasi lindi katërnjakët e saj, vajza e re u mbyll gojën: Dua të kem fëmijët të lumtur, unë jam nënë!