Home Uncategorized “Shpirt a ta vesh këtë?”, përgjigjet e burrave shqiptarë do ju shkrijnë...

“Shpirt a ta vesh këtë?”, përgjigjet e burrave shqiptarë do ju shkrijnë së qeshuri

20

Veshja ende është një pjesë e rëndësishme në marrëdhënien në çift dhe për këtë disa gra e vajza kanë zhvilluar një eksperiment social shumë të veçantë.

Meshkujt shqiptarë njihen për temperamentin xheloz dhe si duket përgjigjet e tyre e dëshmojnë edhe njëherë këtë gjë.

Një grup femrash shqiptare kanë pyetur bashkëshortët dhe të dashurit e tyre për një bluzë provokative dhe përgjigjet e tyre janë shpërndarë në rrjetet sociale.

Le t’i shohim përgjigjet e burrave shqiptarë:

Previous articleBima e cila rritet në vendin tonë dhe kërkohet shumë nga të huajt : Ka një rol kyç në shërimin e mëlçisë dhe
Next articleKonfirmohet nga mediat amerikane: Njeriu që ka ndihmuar shqiptarët Biden tashmë ka fituar më shumë vota se çdo kandidat në histori