Home Uncategorized Shqipja në një romancë dashurie me Mevlanin jashtë ‘Përputhen’? Zbulohet ç’po kurdis...

Shqipja në një romancë dashurie me Mevlanin jashtë ‘Përputhen’? Zbulohet ç’po kurdis dyshja

128

Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga “Përputhen”, Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbrëmjen e djeshme Shqipja i habiti të gjithë me një postim në Instagram ku shfaqej krah Mevlanit.

Dyshja kishin dukeshin shumë të afërt dhe me postimin e saj Shqipja nxiti thashethemet se mes tyre ka nisur një romancë jashtë “Përputhen”.

Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga “Përputhen”, Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbrëmjen e djeshme Shqipja i habiti të gjithë me një postim në Instagram ku shfaqej krah Mevlanit.

Dyshja kishin dukeshin shumë të afërt dhe me postimin e saj Shqipja nxiti thashethemet se mes tyre ka nisur një romancë jashtë “Përputhen”.

Previous article4 ushqime që nuk duhet të hani përpara orës 10 të mëngjesit
Next articleE konsumoni vazhdimisht kastravecin ? Studimi i fundit nxjerr plot 5 përfitime të cilat nuk ua japin as edhe