Home Uncategorized Shqipja nxjerr zbuluar Tean që do burrë dhe Andin që do nuse/...

Shqipja nxjerr zbuluar Tean që do burrë dhe Andin që do nuse/ Ata njihen para emisionit, bëjnë kot

97

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj i ka befasuar të gjithë me një postim të bërë së fundmi. Ajo ka zbuluar se Andi dhe Tea e njohin njëri-tjetrin shumë kohë para emisionit.

Shqipja ka publikuar në Instastory një foto të dyshes, e cila duket të jetë shkrepur vite më parë. Në foton në fjalë Tea shihet duke puthur Andin në faqe.

“Tea dhe Andi në klasë të parë kishin mbledhur lekët për kafe. Foto bo mb a stike që është direkt për sk u alif ikim, sepse janë sht irur që nuk njihen të pafytyrët dhe mash tru esit, janë tallur me një publik të tërë, me konkurrentët brenda, me produksionin…hë Olsa të shpëtoi ky detaj i vogël? Sku al ifikoji…apo po fle gjumë dhe zgjohesh vetëm nga klikimet? Tani do e tregosh veten sa e drejtë je, se unë të njoh po për publikun që nuk të njeh. Me mua e tregove drejtësinë”, ka shkruar Shqipja.

Previous articleKa dalë të gjejë grua në televizor/ Andi i vë metrin Melisës: Më rri larg moj…
Next article“Të kam t radhëtuar me motrën tënde”, burri i shkruan Ietër gruas, por përgjigjia që merr e Ië pa fjaIë