September 29, 2023

Pjesë e rubrikës “Box Pop” në Abcnews.al e gazetarit Ermal Vaka është bërë një qytetar, i cili ka shprehur një mendim ndryshe sa i përket martesës.

Qytetari ka thënë se ai do të martohet pas moshës 50-vjeçare, pasi nuk do të grindet me gruan.

Sipas tij mosha ideale që një burrë të martohet është 50-vjeç dhe të marrë një grua nga mosha 25-35 vjeç.

“Njeriu sa më i kulturuar është aq më pak fëmijë bën. Unë jam 45 vjeç dhe jam akoma beqar. Nuk e

ndjej akoma të nevojshme të krijoj një familje dhe të gri ndem me gruan gjithë ditën. Do

martohem mbas moshës 50 vjeç siç bëjnë mbretëritë. Gruan do e doja 25-35 vjeçe, jo më shumë. Ndërsa mosha e duhur për tu bërë prind është 55 vjeç”, u shpreh qytetari.

Nje video e cila eshte bere virale ne rrjet intervistohet i riu i cil tregon se sa me shume shkolle te kesh aq me pak femije ben.

Nder te tjera ai thote se mendon se do te martohet pas moshes 50 vjece dhe se gruan do ta marre 25-35 vjece.

45 -vjeçari habit me deklaraten: Jam beqar ѕe nuk dua te grindem me gruan gjithe diten, do martohem 50 vjec si mbreterit, femijen do e bej..
/Abcnews.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *