Home Uncategorized Shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur me violinë tek v.arri i...

Shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur me violinë tek v.arri i nënës, kishte një amanet për ta çuar në vend

54

Një nga violinistet më të mira shqiptare që ka bërë karrierë në It ali, Fatlinda Thaci i ka pr ek ur të gjithë me gjestin e saj.

E ëma e Fatlindës ndë rroi jetë pak kohë më parë dhe si amanet kishte lënë që vajza e saj të luante me violinë tek va rr i pasi të ndërronte jetë.

Fatlinda ka luajtur me violinë në va r rin e saj, foto të cilën e ndau me ndje kë sit e saj në rrjetin social Facebook ku ka marre me dhjetra like dhe komente.

Previous articleTESTI QË PO HABIT TË GJITHË: CILA GOTË KA MË SHUMË UJË?
Next articleQeni me foshnjen ne goje, e pa ne rruge dhe donte ta shpetonte…shikoni se qfare ben/VIDEO