Home Uncategorized Si binjake! Do mbeteni pa fjalë se sa shumë ngjan Miss Shqipëria...

Si binjake! Do mbeteni pa fjalë se sa shumë ngjan Miss Shqipëria me Miss Indonezinë: Janë njësoj

77

Pak javë më parë Paula Mehmetukaj fitoi kurorën për të përfaqësuar Shqipërinë në “Miss Universe 2020”. Bukuroshja ra shumë në sy për tiparet e saj dhe fizikun.

Mirëpo së fundmi faqja “Missuindonesia”, i ka gjetur sozinë Paulës dhe mesa duket Miss-i shqiptar ngjason shumë me Miss Indonesia.

Tiparet e vajzave janë të njëjta dhe duken si binjake. Dy Miss-et kanë një diferencë moshe prej 1 viti nga njëra-tjetra.

Në postimin e faqjes, ka reaguar edhe vetë Paula e cila komentuar disa emoji e habitur për ngjashmërinë që ka me Miss Indonesinë.

Previous articleArbana tregon linjat pas lindjes së Diellit/ Kur i iku barku kaq shpejt…
Next articlePas 14 djemve rradhazi, më në fund çifti sjell në jetë një vajzë