September 28, 2023

Kane humbur jeten diten e sotme babai me dy djemt e tij ne plazhin e Vilë-Boshtovës.Dallget ishin te medha dhe kane rrembyer nje nga djemt me pas eshte futur babai me djalin tjeter per te shpetuar vellain.

Dallget ishin te medha sa i kane ndare femijet nga babai. Dalleget i kane terhequr drejt thellesis dhe e ka bere te pa mundur daljen e tyre ne breg.

Disa persona qe gjendeshin aty jane afruar per ti ndihmuar por cdo gje ishte e kote.

Edhe i kane derguar me urgjenc ne spitalin e Kavajes ata nuk kane arritur te jetojne transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *