Home Uncategorized Sot, ditë me fat! Engjëlli që káp, të Sjell Lajmin “bòmbë” të...

Sot, ditë me fat! Engjëlli që káp, të Sjell Lajmin “bòmbë” të Ardhmes

443

Engjëjt edhe pse nuk arrijmë dot t’i shohim, duhet të besojmë se janë mes nesh.

Ata janë të dërguar të Universit dhe sa herë që ju keni një pròblem me jetën tuaj dhe sa herë që juve i kërkoni ndíhmë në lùtjet tuaja drejt Universit, ju do të merrni shumë shenja në jetën tuaj të përditshme.

Epo, këto shenja që juve mùnd t’ju duken disi të çuditshme janë të gjitha shenja që shumë pranë ti ke engjëj që të qëndrojnë për të të dhënë bekim për jetën tënde dhe për të të drejtuar në rrugën e drejtë.

E kush mùnd ta bëjë më mirë këtë gjë se sa një engjëll i dërguar nga qíelli. Ndáj dhe sot në këtë test ju duhet të zgjidhni engjëllin tuaj dhe ai ka një mesazh shumë të fùqíshëm se çfarë po ndodh me jetën tënde.

Engjëlli numër 1:

Mesazhi i Universit për ju: Në jetën tuaj tani, ekzíston harmoni, ekuilibër, dashuri dhe kënaqësi në marrëdhëniet tuaja personale.

Shijoni këtë periudhë të bukur dhe harmonike sepse të gjitha këto marrëdhënie të rëndësishme do t’ju ndíhmòjnë të lulëzoni pas sfídáve të fùndit me të cilat jeni pèrbállur.

Kjo është koha për të marrë bekimin e vërtetë. Shprèhni mirënjohje dhe dashuri për ata që të duan dhe kùjdesen për ty sepse janë engjëj tokësorë.

Ju jeni nje person që i kùshtoni shumë vëmendje dhe rëndësi dashurisë, ndáj dhe këtë periudhë do të të mbùshet zèmra plot me gëzim dhe me háre.

Në lidhje me çfarë do ndodhë në të ardhmen tënde, engjëjt janë këtu për të thënë se nga ana financiare do të jesh shumë e qëndrueshme. Nuk do të marrësh të ardhura shtèsë, por ato që ke aktualisht do të të mjáftojnë për një të ardhme të qetë.

Shëndeti dhe dashuria do të jenë pikat më të fòrta për ju pasi deri në fùnd të vitit asnjë sèmùndje nuk ju prèk dhe dashuria do t’ju ndízet më shumë.

Engjëlli numër 2:

Mesazhi i Universit për ju: Mùnd të ndodhë në ditët në vijim që sfídat dhe vònèsat mùnd t’ju pèngòjnë të bëni diçka.

Ju mùnd të jòsheni të mbingárkoni veten me elèmènte të tilla si káfèinë, sheqer, kárbòhídráte dhe pije enèrgjetíke.

Mos i shkáktoni dème apo strès trupit tuaj pasi do te jetë shumë vònë për t’u kthýer prapa.

Konsumoni vetëm energji të shëndetshme si mollë, vítámína dhe shumë ujë me limon ose xhenxhefil.

T’i kushtosh vëmendje shëndetiti, sidomos në këto kohë është këshilla më me vlerë që Universi po ju drejton. Ju keni shumë punë përpara jush tani dhe mënyra se si e menaxhoni atë gjatë ditës várèt nga lloji i trájtímit që ju i bëni trupit tuaj.

Pra, me pak fjalë një nga këshillat më të fùqíshme në këto momente për ju do të jetë që nga sot e deri në 11 dhjetor t’i kushtoni shumë vëmendje mënyrës çfarë hani dhe se si e trájtoni veten tuaj, pasi kjo është periudha më krítike për shëndetin tuaj.

Në dashuri çdo gjë është e fòrtë, ndërsa në 22 dhjetor (ju duhet pak dùrim), ju do të keni shumë fat pasi do të merrni një lajm të madh financiar.

Engjëlli numër 3:

Mesazhi që vjen nga Universi: Imazhi që keni zgjedhur thotë se ju do të festoni arritjen e qëllimit tuaj personal.

Ky sýnim është i lidhur me rrugën tuaj personale, jo me kárríerën tuaj. Është më shumë një festë e brendshme sesa një manifestim i jashtëm.

Ju mùnd të vini re një ndrýshim në reagimet tuaja ose të gjeni paqe në veten tuaj. Pavárësisht se sa të vogla janë rezultatet, festoni përparimin tuaj.

Sepse në fùnd të fùndit asgjë nuk do të jetë e vogël kur bëhet fjalë për periudhën kur ti ke më shumë fat dhe ajo është që nga sot. Ju do të merrni si fillim një dhuratë të vogël nga Universi dhe kjo do të ndodhë këtë fùndjavë.

Edhe pse dëshira juaj lidhet me çështje financiare ëndrra e parë që ju realizohet ka lidhje me një bekim të madh që ju vjen juve dhe familjarëve tuaj dhe për fat të mirë shijojeni këtë bekim pasi kështu nuk do të keni më shqetësime as me sèmùndje as me prèkje nga syri i kèq.

Previous articlePihet 1 ore para cdo vakti, uthull molle dhe 1 maje luge sode buke, efekte te papara. Duhet te keni parasysh qe te mos
Next articleMosha ideale kur duhet të martoheni sipas shenjës së horoskopit