Home Lajme Stu dentet kerkojne mbeshtetje me 100 euro ne muaj nga qeveria per...

Stu dentet kerkojne mbeshtetje me 100 euro ne muaj nga qeveria per te perballuar kostot e jeteses

69

Studentët i kanë bërë një kërkesë kryeministrit Edi Rama dhe ministres së Arsimit Evis Kushi.

Përmes një letre ata kërkojnë mbështetje me 100 euro në muaj, për të përballuar kostot e jetesës pasi çmimet e qirave dhe ato të shportës janë rritur.

Ata njoftojnë Ramën dhe Kushin se kanë nisur dhe një peticion në lidhje me këtë kërkesë, që deri më tani ka marrë më shumë se 6000 firma.

Continue Reading

Previous articleKam te drejte te nderroj 7 gra, gruaja i kthehet keq burrit: E sheh kete shishen, ta hedh kokes
Next articleM engjesi i grave duhet te jete ndryshe nga ai i burrave, kjo eshte arsyeja dhe menu-ja qe duhet te konsumojne