Categories
Lifestyle

Su lltanesha vjen ne shtetin fqinj – Kaq jo shëse nuk e keni parë asnjëherë

Meryem Uzerli, e njohur për publikun shqiptar më shumë përmes serialit ‘Sulejmani i Madhërishëm’, ku luante rolin e Hyremit shquhet edhe për bukurinë e vecantë dhe linjat trupore.

Së fundmi ajo po shijon pushimet në Mal të Zi, ku nuk ka hezituar të shfaq foto ku duket tejet jo shëse dhe ter h eqese.

Ndryshe, aktorja, e cila është nënë e dy fëmijëve, ka filluar të bëhet pjesë e reklamave të cilat i publikon në llogari e saj në Inst agram ku ndiqet nga 6.7 milion njerëz.

Sipas mediave turke ajo fiton 25 mije euro për çdo reklamë që hedh në ll ogarinë e saj në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *