Home Lajme Tër met i fortë dridhi Maqedoninë

Tër met i fortë dridhi Maqedoninë

121

Një tër met me magnitudë 5.5 të shkallës Rihter sipas stacioneve gjeologjike ndërkombëtare ka tr ond itur pak më parë zonën e Gostivarit, respektivisht Mavrovës.
Tër meti ndodhi saktë në ora 04:54 minita me epiqendër afër Leunovës.

Previous articleShku ndet sërish Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, shënohet një tjetër tër met i fuqi shëm
Next articleÇfarë lutje duhet të themi kur të ndodh një tërmet ?!