Home Uncategorized Trishim i madh! Ishin familje e bukur, por nëna e 4 vjeçares...

Trishim i madh! Ishin familje e bukur, por nëna e 4 vjeçares që u gjet e gjallë pas 91 orësh nën rrënoja ka dhënë shpirt nuk mbijetoi dot

240

Së fundmi sipas mediave turke, një vajzë 4-vjeçare e quajtur Ayda Gezini është nxjerrë e gjallë nga skuadrat e shpëtimit 91 orë pas tërmetit me magnitudë 7 në Turqi.

Në momentin kur skuadra e shpëtimit po e nxirrinin nga rrënojat, vajza e vogël pyeti se ku ishte i ati.

Disa orë më parë është nxjerrë trupi i pa jetë i Fidan Gezgin, nënës së 4-vjeçares. Babai dhe vëllai i saj nuk ndodheshin në shtëpi në momentin kur ra tërmeti dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Previous articleNëna beqare nxjerr në shitje dy vajzat adoleshente: ‘Më nxin jetën, merrini bëni ç’të doni’
Next articleGruaja që rrit dhitë qau në kuvend për hallet e shqiptarëve/ Tani do bëhet deputete