Home Uncategorized “U fut nga dritarja dhe hëngri një familje të tërë”, 42-vjeçarja tregon...

“U fut nga dritarja dhe hëngri një familje të tërë”, 42-vjeçarja tregon momentet e tm.errit

367

Një familje është për.ballur me një skenë të fr.lk.shme, sepse një gjarpër piton kishte futur në shtëpinë e tyre. Kryefamiljarët e kanë gjetur gjarprin poshtë krevatit të djalit të tyre.

Gjeta pragun macen tek pragu e kishte ng.r.enë me gjithë kotelet. Hëngri një famiIje të tërë. Mendoj se ka hyrë nga dritarja”,- ka thënë 42- vjeçarja Thanapoom Lekyen.

Për fat të mirë djali i saj 13-vjeçar Nong kishte fjetur në dhomën prindërve sepse nëse do të kishte fjetur në dhomën e tij me siguri do të kishte pasur të njëjtin fat si macja dhe kotelet.

Pitoni ka qenë me të vërtetë i madh dhe ka qenë i madh dhe ka qenë një sfidë e rrez.i.ks.hme dhe vë.shtirë nxjerrja e tij jashtë shtëpisë.

Previous articleRecetë e thjeshtë popullore me të cilën i jepni lamtumirën kolesterolit
Next articleRealizoi një selfie dhe e hodhi në Facebook, miqtë e djalit zbuluan detajin dr.ithë.rues në foto