Home Uncategorized U martua me milionerin e moshuar, 24 vjeçares i “bie qielli mbi...

U martua me milionerin e moshuar, 24 vjeçares i “bie qielli mbi kokë” kur zbulon se është…

117

takoi nëpërmjet një agjencie interneti dhe sapo kuptoi se ishte miliarder vendosi të martohej me të, por pas tre vitesh, një 24-vjeçare ka zbuluar të vërtetën tronditëse.

Ajo zbuloi se 68-vjeçari më të cilin ishte martuar ishte në fakt gjyshi i saj biologjik.

Sipas mediave amerikane, çifti nga Florida ka marrë vesh rastësisht se janë një familje.

Doli që babai i saj ishte djali më i madh i bashkëshortit të saj të tanishëm nga martesa e parë.

Çifti u takua përmes një agjencie interneti. Edhe pse ata zbuluan një të vërtetë të tronditëse, vendosën të qëndronin së bashku dhe të mos divorcoheshin.

Previous articleReshje të mëdha shiu do nisin dhe dallgët e detit mund të dalin jashtë kontrolli, uji mund të marr para çdo gjë
Next articleGruaja zbulon pas 22 vitesh mesazhin e fshehur në muret e shtëpisë qe jetonte me vite