Home Uncategorized U tha se nuk donte të vinte nga kampi i vuajtjeve nga...

U tha se nuk donte të vinte nga kampi i vuajtjeve nga Siria, dalin detajet rrëqethëse: Eva Dumani i tha vëllait hajde më merrni se nuk vij dot vetë

19

Iris Luarasi ka deklaruar se Eva Dumani, shqiptarja e mbetur në kampin Al hol, i ka lënë një mesazh të vëllait. E ftuar në studion e “Opinion”, Luarasi tha se Eva i ka thënë Endrit që të shkojnë e ta r rë mbejnë, sepse ajo vetë nuk mund të largohej që aty.

Po kthehet Endri, mungon Eva. Daja i fëmijëve për Abcnews.al: S'dimë ç'po ndodh me vajzën - Abc News

“I ka thënë të vëllait që ejani dhe më rrëm b eni sepse unë nuk vij dot. Ia ka thënë të vëllait, pasi e ka përcjellë në Shqipëri,”– tha Luarasi.
Familjarja e Endri Dumanit: Humbëm kontaktin para 1 jave me Evën, u mashtrua nga disa gra - Top Channel

Previous articleDy djemtë e tij dhanë shpirt pasi i mori para treni në Gjermani, ai shkon në vendin ku ndodhi ngjarja: Shqiptarët m’i ndalën lotët, ju them faleminderit!
Next articleTradhti, takime të fshehta, fillim i vështirë/ Meri Shehu paralajmëron këto shenja