Home Kuriozitete Vajza e re serbe dashurohet me një shqiptar dhe thuhet se janë...

Vajza e re serbe dashurohet me një shqiptar dhe thuhet se janë martuar/ Nëna e saj bën të pabërën: Dua vajzën në shtëpi ose….

120

Një dashuri mes dy të rinjve nga Shqipëria dhe Serbia është bërë objekt kërkimesh nga I n terp oli, por jo për shkaqe shtetërore.

Kosovo makes fresh bid for Interpol membership, Serbia reacts

Nëna e vajzës serbe kund ërshton lidhjen për shkak të moshës së vogël të saj dhe për këtë shkak, In te rpol Beogradi i kërkon Interpol Tiranës të gjejë të dashuruarën dhe ta kthejë pas në Serbi.

Siç tregon dosja het imore që vërteton një sërë veprimesh he timo re të kryera nga pala shqiptare, vajza serbe me emrin Sara Janiçijeviç udhëtoi në fund të muajit gusht drejt Shqipërisë së bashku me prindërit jo vetëm për pushimet verore por edhe për të takuar motrën, edhe ajo e martuar me një shqiptar.

Pushimet verore ne Shqiperi,10 vendet me terheqese – TravelHouse

Previous articlePipero : Mos të mbyllet vendi, të mbyllen vetëm këto aktivitete
Next articleNëna e 5 fëmijëve harxhon miliona lekë që të bëhet si kukull Barbi, por habit : Do futem prapë në sallë se dua të jem e vi rgjër