Home Uncategorized Vajza e virgjèr e Për’Puthen shòkòn me deklaratën e saj: Mikèshat e...

Vajza e virgjèr e Për’Puthen shòkòn me deklaratën e saj: Mikèshat e mia janë pèrdhùnùar

91

Sindi Loci është një nga konkurrentet që i është bashkuar së fundmi emisionit “Për’Puthen”. Ajo deklaroi që në hyrje se në formatin e dashurisë ka ardhur për t’u njohur për herë të parë me një mashkull. Këtë të hënë, Sindi realizoi një takim me Andin, i cili shkoi shumë mirë.

Por gjatë bisedës me 24-vjeçarin, Sindi deklaroi se nuk ka qenë asnjëherë në një klub nate, për t’u dë/fryer me shoqërinë. Ajo sqaroi se disa prej mikeshave të saj, që kanë shkuar në klubet e natës janë për/dhu/nuar e alk/ooliz/uar, kjo ka bërë që ajo të h/eqë dorë nga frek/uentimi i këtyre ambienteve.

Previous articlePamjè që ta prèkin shpirtin nga funèrali i të madhit Koço Devole, vajza dhe djali mezi mbahen në këmbë: I dhamë duartrokitjet e fundit sot!
Next articlePse tèntojnë të vrásin vètèn të infèktùarit me Covid? Mjèkèt tregojnë arsyet