Home Uncategorized Vajza ndryshon silik onin e gjoksit, policisë i ikën trur i kur...

Vajza ndryshon silik onin e gjoksit, policisë i ikën trur i kur shikon ç’ka futur

84

tra.fikantet e dr.ogës po përdorur teknika nga më të ndryshmet për të trafikuar lëndë nar.kotike.

Mënyra më e re e cila po shikon një përhapje të gjerë është fshehja e dr.ogës në gjoksin e femrave.

Një rast i tillë ka ndodhur dhe në aeroportin e Frankfurtit në Gjermani. Një udhëtare 24-vjeçare nga Kolumbia ju nënshtrua kontrollit rutinë nga agjentët doganorë. 24-vjeçarja filloi të ankohej dhe të mbante gjoksin me dorë për shkak të dhimbjes.

24-vjeçarja kishte vendosur në gjoks dy qese silikoni me 500 gr kok.a.inë, me vlerë rreth 500 mijë Dollarë. “Ky është rasti i parë në Gjermani kur dr.ogërat trafikohen në këtë mënyrë”, u tha gazetarëve zëdhënësi i doganës.

Ai shtoi gjithashtu se cilësia e dobët e ndërhyrjes kirurgjikale në gjoks tregon indiferentizmin ndaj jetës njerëzore dhe kushtet kërcënuese për jetën e transportuesve të dr,ogës.

Previous articlePasi u grind me gruan, burri ndërron jetë duke fjetur. Ja mesazhi i fortë për çiftet që flenë të mërzitur me njëri-tjetrin…
Next articleSekreti i kësaj mamaje: Çfarë bëri që humbi rreth 14 kg, duke ndenjur në shtëpi