Home Uncategorized Vë kamer te b*tha për të parë si reagonin meshkujt kur kalonte...

Vë kamer te b*tha për të parë si reagonin meshkujt kur kalonte ajo/ Të gjithë modelen e njohur pa përjashtim e….

60

Një modele e bërë e famshme në rrjetet sociale ka kapur në “fla gr ancë” të gjithë meshkujt që shohin të pa smet e saj.

🦄 @alexasmorgantv - Alexas Morgan - Tiktok profile

Alexas Morgan, vendosi të bëjë një eksperiment duke futur celularin në xhepin e pasmë dhe duke mbajtur kamerën hapur.

24 vjeçarja, nga Majami i Floridës, publikoi videon për 4.1 milionë ndjekësit e saj. Rezultatet e eksperimentit ishin me shumicën e meshkujve që kthenin kokën për ta parë atë.

Previous articleTe pakten 1 nga keto lule duhet qe ta keni me patjeter ne shtepi, ju pastron ajrin dhe ju gjalleron mushkerite
Next articleE mbani mend policen që hu.mbi gishtat në p.rot.estën e opozitës?! Ja ç’ndodh me jetën e efektives Ina Nuku