Home Uncategorized Vetëm 11 ditësh dhe me dhëmbë? ‘Zbulohet’ e vërteta e videos që...

Vetëm 11 ditësh dhe me dhëmbë? ‘Zbulohet’ e vërteta e videos që po ‘çm.end’ rrjetin (Video)

75

Vetëm 11 ditësh dhe goja e foshnjes është e mbushur plot me dhëmbë, apo…

Kur bebet i marrin në dorë baballarët, ndodhin situata nga më të paptirutat dhe më komiket. Kjo është e vërteta e videos që po “çm e nd” rrje tet sociale.

Ai ka filmuar djalin e tij me një nga filtrat e shumtë që ofrohen nga disa aplikacione. Rezultatet? Shikojeni vetë dhe do qeshni me lot.

Previous articleAdoptuan vajzën e vogël por pasi familja mësoi historinë e saj, ata e kthyen mbrapsht
Next articleTESTI QË PO HABIT TË GJITHË: CILA GOTË KA MË SHUMË UJË?