Home Uncategorized (Video që ju bën të lumtur) “Elif erdhi mami” / Momente prekëse...

(Video që ju bën të lumtur) “Elif erdhi mami” / Momente prekëse kur 3-vjeçarja që qëndroi 65 orë nën rrënoja takon nënën e saj: Mbani lotët!

116

Vogëlushja 3-vjeçare, Elif Perinçek u shpëtua dje pas rreth 65 orëve e bll okuar nën rrënoja pas tërmetit në Izmir të Turqisë. Ajo u nxorr nga fo rcat e shpëtimit me duartrokitje dhe më pas u dërgua me ambulancë drejt spitalit.

I përloti të gjithë, dalin pamjet nga spitali të Elifit të vogël – Abc News

Nëna e vogëlushes kishte mbetur gjithashtu nën rrënoja, por u nxorr një ditë pas tërmetit.
Ditën e sotme është publikuar një video shumë emocionuese që tregon momentin kur Elif takohet me nënën e saj në spital.

“Dashuria ime, mami është këtu pranë teje, e shtrenjta ime, të dua shumë shpirti im”, dëgjohet të thotë nëna e Elifit duke i përkëdhelur dorën të bijës, një moment ky shumë prekës.

Previous article65 vjeçari “martohet” me vajzën 12 vjeçare! Reagimet e njerëzve do ju lënë pa fjalë! (Video)
Next articleMjeku i njohur na la të gjithëve pa fjalë : Asnjë person nuk është shuar nga jeta për shkak të Koronavirusit, janë të gjitha