Home Kuriozitete Video që ka prekur shumë persona nga dje deri sot, e dashura...

Video që ka prekur shumë persona nga dje deri sot, e dashura i bën djalit atë që nuk e priste asnjeri

232

Një propozim që pë rfu nd on me lo t. Djali kishte menduar me detaje gjestin e tij, por nuk e kishte pritur se ajo mund ta r efuz on te. Videoja kur vajza i tha jo propozimit të të dashurit të saj për martesë është bërë virale.

Në pamjet filmike shihet djali që ulet në gjunjë dhe i ofron të dashurës një buqetë me trëndafila.

Ajo merr trëndafilat, por kur ai nxjerr një unazë martese, vajza tund kokën dhe qan.

Më pas e dashura largohet nga skena me lot në sy duke i thënë “jo” propozimit.

Shikuesit të sho ku ar më pas vijnë për t’i dhënë mbështetje të riut që qëndronte në gjunjë.

Propozimi që u bë viral u zhvillua në një skenë në sheshin Paseo de la Fe në Monterrey, Meksikë.

Previous article5 èndrrat që shikojmë më shpèsh dhe kuptimi i tyre!
Next articleDëgjonte Zhurma Në Tavan, Por Aty Sipër Gjen Një “Thesar” Të Vërtetë