Categories: Lifestyle

Zbulohen që sot 3 gocat që do futen nesër në ‘BBV’. Një këgëtare, një blogere dhe moderatorja shumë e njohur

Pas largimit të E lhaid Cufit, që ishte edhe i eleminuari i parë nga “B ig B rother VIP”, ka patur shumë aludime për hyrjen e konkurrentëve të rinj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Dhe në fakt, jo një, por tre vajza super seksi të shoëbizzit shqiptar, secila nga fusha të ndryshme, do të bëhen pjesë e reality-shoët.

E para është Beatrix Ramosaj, emri më i lakuar në mediat rozë, e cila thuhet se nuk është futur më herët në shtëpi, për shkak të inf ektimit me Co vi d-19. Mirëpo, vetë ajo ka treguar në Instagram-in e saj se tanimë ajo e ka kaluar virusin, dhe siç shkruan Kryefjala.com, do të hyjë nesër në këtë reality-shoë. Pak ditë më parë, vetë këngëtarja u duk se konfirmoi pjesëmarrjen kur postoi një foto me vëllain, Alban Ramosaj, ku shprehej se i mungonte e do t’i mungonte edhe më shumë.

Një tjetër personazh që do të bëhet pjesë e këtij reality-shoë nesër mbrëma është blogerja nga Durrësi, Sara Berisha, siç shkruan Kryefjala.com. Ajo njihet për stilin e saj unik, dhe është një nga më të ndjekurat në Instagram në vendin tonë.

Burime për News 31 kanë treguar se shtëpisë do t’i bashkohet edhe moderatorja Einxhel Shkira. Para disa kohësh ajo vetë tregoi do të shpërngulej për të jetuar në Afrikë, por më pas u kthye për pushime në Shqipëri, e që atëherë nuk është larguar më. Ndaj, mbase “Big Brother” ka qenë arsyeja që e ka mbajtur Einxhelin në Shqipëri.

Ndaj, ne na mbetet të presim spektaklin për të parë vajzat t’i bashkëngjiten aventurës për të konkurruar për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. /News31

Javorja

Recent Posts

Semi h akmerret ndaj Donaldit, zbulohet veprimi i papritur i shoqes së Bora Z emanit

Semi h akmerret ndaj Donaldit, zbulohet veprimi i papritur i shoqes së Bora Z emanit

Këngëtarja Semi Jaupaj duket se është hakmarrë ndaj Donald Veshajt, për shkak të shoqes së…

10 hours ago
Lajm i mirë/ Dyfishohet ndihma e konomike për 15 mijë familje, ja cilat kategori përfitojnë

Lajm i mirë/ Dyfishohet ndihma e konomike për 15 mijë familje, ja cilat kategori përfitojnë

1500 mijë fa milje të cilët kanë 3 fë mijë nën 18 vj eç, do…

11 hours ago
Doni të bëheni të pasur? Ja disa k ëshilla që do ju hapi sytë

Doni të bëheni të pasur? Ja disa k ëshilla që do ju hapi sytë

Të gjithë duan të kenë disa lek më shumë në portofokin e tyre. Steve Siebold,…

11 hours ago
E gjithë Shqipëria po flet për motrën e tij/ Vëllait të Be atrix Ra mosajt i ndodh e papritura e madhe, i ka dalë..

E gjithë Shqipëria po flet për motrën e tij/ Vëllait të Be atrix Ra mosajt i ndodh e papritura e madhe, i ka dalë..

Para pak kohësh u bë e ditur se Alban Ramosaj do të jetë pjesë e…

11 hours ago
Blini online? Qeveria merr vendimin e MADH për të gjithë shqiptarët

Blini online? Qeveria merr vendimin e MADH për të gjithë shqiptarët

Ministrja e Financave, Delina Ibrahimaj bëri të ditur sot se është miratuar një vendim për…

11 hours ago
Vendim d rastik! Greqia ndalon h yrjen e shtetasve nga keto vende, ja çfarë ndodh me shqiptarët

Vendim d rastik! Greqia ndalon h yrjen e shtetasve nga keto vende, ja çfarë ndodh me shqiptarët

Greqia ka vendosur që të marrë masa shtesë pas përhapjes së v. ariantit O. micron…

11 hours ago