Home Kuriozitete Zgjidh kurorën tënde dhe merr një surprizë

Zgjidh kurorën tënde dhe merr një surprizë

185

Çdo grua është një mbretëreshë.

Sot ju këshillojmë që të zhyteni plotësisht në imazh.

Para jush janë katër kurora të stolisura me gurë të çmuar. “Vish” cilëndo prej tyre dhe merr një mesazh:

Nëse keni zgjedhur:

Kurora e Perandores
Ju jeni një grua me një “djall”. Ju mund të dukeni shumë të ekuilibruara dhe të shprehni qartë mendimet tuaja, por brenda jush është një vullkan i vërtetë që zien.

Lëreni të shpërthejë ndonjëherë. Fjalë të bukura për një grua të bukur! Adhurues të pafund do të keni. Komplimentet ju trullosin! Dhe gjithçka që dëshironi shërbehet në një pjatë të florinjtë!

Kurora e princeshës
Ju jeni një shpirt i rafinuar. Ju keni një zemër tepër të mirë. Butësia juaj thjesht magjeps në shikim të parë. Por, përkundër gjithë kësaj, ndonjëherë ju pëlqen të shfaqni temperament. Epo, princeshat janë të falshme.

Kurora e princeshës
Një grua që mban një bizhuteri kaq interesante është gjithmonë e sigurt në vetvete. Ju keni një intuitë të zhvilluar mirë dhe gjithmonë e ndiqni atë, edhe nëse bie ndesh me mendimin e dikujt tjetër. Kjo qasje ju bën unike dhe të parezistueshme. Njerëzit janë të interesuar për ju dhe ju tërheqin, si dielli lulet.

Kurora e Mbretëreshës
Nëse merrni diçka, gjithnjë e çoni atë në fund. Vetëm njerëzit me zemër të fortë dhe me shpirt të fortë mund ta bëjnë këtë. Sidoqoftë, e gjithë kjo nuk ndërhyn në manifestimin e feminitetit tuaj. Ju jeni vetë harmonia, vazhdoni kështu!

Previous articleNjë grua i hap derën një të pastrehu dhe pas 2 javësh gjen këtë në kuzhinë…
Next articleStudimi i fundit : Njerëzit që janë pjesë e këtij grupi janë tepër të veçantë, ja cila është arsyeja