GazetaJavorja

193 POSTS 0 COMMENTS

Hello world!

1

MOTI NE TIRANE

Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
78 %
2.6kmh
0 %
Sat
27 °
Sun
38 °
Mon
39 °
Tue
40 °
Wed
40 °

Një ofertë e papritur do t’ju japë diçka emocionuese. Një kërkesë ose aplikim do...

0
Dashi Edhe pse mund t’ju duket kënaqësi të ndani ide dhe të punoni si ekip, ka edhe raste kur është më e lehtë të mos...

Kjo është diferenca ideale e moshës së një çifti sipas shkencës

0
Njerëzit thonë se dashuria është e verbër, por një studim pretendon se diferenca në moshë mund të tregojë per jetëgjatësinë e marrëdhënies suaj. Ideja...

Horoskopi Ditor e Hënë 27 nëntor 2023

0
DASHI Do jeni shumë të ndjeshëm gjatë kësaj dite dhe mund të mërziteni edhe me disa fjalë të të afërmve. Gjithçka do ndodhe për shkak...

Te marten ndryshon gjithcka/ Situate e pazakonte e Motit, rriten temperaturat por problem do...

0
Sinoptikania Lajda Porja ka folur per situaten e pazakonte te Motit ne vendin tone dhe parashikimin se cfare pritet ne vijim. E diela pritet të...

Esmaja zbulon se eshte shtatezane, por çfarë ka ndodhur me Algertin dhe Kaçin, lajmi...

0
Na kishte munguar Esmaja. Ne dhe ju. Prandaj vendosëm ta takojmë plot dy jave pas kthimit te saj në shtëpi, pranë dy vajzave dhe...