Një lajm i mirë nga a.ksidenti tr.agjik, asnjë nga fë.mijët nuk është pl.agosur

Një lajm i mirë nga a.ksidenti tr.agjik, asnjë nga fë.mijët nuk është pl.agosur

10 hours ago
Javorja

Asnjë nga fë.mijët që gjendeshin në auto.busin e tr.ag.je.disë rr.ugore nuk është pl.ag.osur në ak.side.ntin e tm.err.shëm.që nd.od.hi sot në…

Rrallë herë është pjesë e ta volinës sonë : Nga përmirsimi i shikimit e deri tek mbajtja larg e sëm/ undjes së

Rrallë herë është pjesë e ta volinës sonë : Nga përmirsimi i shikimit e deri tek mbajtja larg e sëm/ undjes së

Vlerat fantastike të patëllxhanit vijnë kryesisht nga vitaminat dhe mineralet. Patëllxhani është i mbushur me vitamina C, K, B6, magnez,…

10 hours ago
Studimi fundit : 10 gjërat që nuk i paskemi ditur më parë për v ezën, duke filluar nga përmirsimi i shikimit e deri tek

Studimi fundit : 10 gjërat që nuk i paskemi ditur më parë për v ezën, duke filluar nga përmirsimi i shikimit e deri tek

Vezët bëjnë pjesë në listën e 10 ushqimeve më të rëndësishme për organizmin. Vezët Ofrojnë Proteina Të Plota Një vezë…

10 hours ago
Vala e fr ikshme e të nxehtit vjen nga Çadi dhe Nigeria / Paralajmërimi i sin optikanëve: Nuk ndodhte prej vitesh në Shqipëri! Ja sa do të shkojnë temperaturat

Vala e fr ikshme e të nxehtit vjen nga Çadi dhe Nigeria / Paralajmërimi i sin optikanëve: Nuk ndodhte prej vitesh në Shqipëri! Ja sa do të shkojnë temperaturat

Java e ardhshme sjell valën më të nxehtë të katër viteve te fundit në Shqipëri, ku termometri do të ngjitet…

10 hours ago
Njerezit dalin me vrap.Ja çfarë ka shkaktuar t ërmeti në Greqi.FOTO

Njerezit dalin me vrap.Ja çfarë ka shkaktuar t ërmeti në Greqi.FOTO

Mediet greke publikojnë pamje të reja nga të. rmeti qe lekundi zonën e Heralionit. Siç shihet në foto, të. rmeti…

10 hours ago
Horoskopi për ditën e hënë, 26 korrik 2021

Horoskopi për ditën e hënë, 26 korrik 2021

Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon. Kjo përputhet mirë me ritmin…

10 hours ago
(Video) Lanë Gr eqinë ku ishin emigrantë: Do punojmë tokën tonë fitojmë më shumë në Lushnje

(Video) Lanë Gr eqinë ku ishin emigrantë: Do punojmë tokën tonë fitojmë më shumë në Lushnje

Në fshatim Imësht të Lushnjes, shumë pak të rinj janë emigrantë. Shumica janë kthyer sepse kanë parë që të ardhurat…

10 hours ago
Ç mendet leku? Euro dhe dollari pës ojnë rënien dra stike, ja me sa lekë këmbehen sot

Ç mendet leku? Euro dhe dollari pës ojnë rënien dra stike, ja me sa lekë këmbehen sot

Në kursin e këmbimit valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi…

10 hours ago
E pyesin përse nuk je m artuar akoma ti se shkove shumë vjeçe? Habit me përgjigjen An xhela Peristeri

E pyesin përse nuk je m artuar akoma ti se shkove shumë vjeçe? Habit me përgjigjen An xhela Peristeri

“Pse nuk je martuar akoma?” është një prej pyetjeve më të sikletshme, me të cilën Anxhela Peristeri tashmë është mësuar…

14 hours ago
6 mënyra që nuk ju shkon ne me ndje për të përdorur vaz elinë dhe asnjë prej tyre nuk është ajo që mendoni

6 mënyra që nuk ju shkon ne me ndje për të përdorur vaz elinë dhe asnjë prej tyre nuk është ajo që mendoni

Hiq një unazë te ngushtë nga gishti Kjo më ndodhi verën e kaluar dhe më zuri paniku. Ndjenja e të…

14 hours ago