E keni ditur më parë? Ja çfarë tregojnë pikat e bardha në thonjtë tuaj

0
Leukonika është emri mjekësor i shfaqjes së pikave apo vijave të bardha në thonjtë tanë. Këto pika mund të dalin vetëm në një gisht...

Kini kujdes! Mësojeni tani, këto pajisje harxhojnë shumë energji elektrike edhe kur nuk punojnë

0
Lënia e disa pajisjeve në prizë është diçka që të gjithë e bëjmë dhe nuk i kushtojmë vëmendje, por në planin afatgjatë ky zakon...

Elvana Gjata drejt burgut! Ja pasuria marramendese qe Ervin Mata i ka lene ne...

0
Më 21 shtator 2020, Elvana Gjata, e dashura e bosit të kokainës Ervin Mata, publikoi disa fototo në jaht. Elvana u shfaq me bikini...

I ftohti polar “pushton” Shqipërinë në fundjavë, ulen temperaturat, vendi mbulohet nga bora! Po...

0
Fundjava pritet të ketë reshje shiu, borë dhe rënie të ndjeshme të temperaturave. Masat ajrore të ftohta me origjinë polare do të sjellin për ditën...

Sa shanse ka Shqipëria të fitojë Euro 2024? Ja çfarë thonë kompanitë e

0
Kompanitë e basteve kanë nisur të kuotojnë shanset e kombëtareve për të fituar Kampionatin Europian 2024 në Gjermani. Advertisements Franca dhe Anglia shihen si skuadrat favorite...

Eshte 51 vjec por duket si 30 zonja e parë e Koresë së Jugu....

0
Zonja e Parë e Koresë së Jugut, Kim Keon Hee eshte nje nga femrat me te bukura dhe pse eshte ne moshen 51 vjecare...

Shpërblimet e fundvitit, ja sa para do marrë çdo pensionist dhe data kur nis...

0
Pensionistët do të marrin bonusin me vlerë 5000 lekë, duke nisur nga data 1 dhjetor e deri në fund të vitit. Kjo shumë i...

Rrebesh dhe acar…/ Si do të jetë moti për sot

0
Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimesh. Reshjet e shiut do bëhen prezente në orët e para të mëngjesit përgjatë vijës bregdetare...

Horoskopi ditor , e premte 24 nëntor 2023

0
Dashi Dite mjaft e tensionuar dhe problematike kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk do arrini dot te shihni...

Qëndroni për disa minuta sa të rezistoni ndaj avullit të ngrohtë: Vetem 4-5 gjethe...

0
Përveç rolit që luajnë në përmirësimin e shijes së gatimeve të ndryshme, gjethet e dafinës përmbajnë shumë vlera të dobishme për shëndetin, si për...