“Stuhi deri më 20 nëntor”, paralajmëron sinoptikania Lajda Porja: Ja zonat më të rrezikuara...

0
Sinoptikania Lajda Porja nga MeteoAlb ka parashikuar gjendjen e motit përgjatë ditës së sotme dhe në vijim. Porja thotë se kjo e mërkurë do...

Kur duhet t’i blini fëmijës suaj telefonin e parë

0
Fëmijët nga mosha 8 deri në 12 vjeç kalojnë pak më pak se pesë orë në ditë me telefonat e tyre dhe në kohën...

Hello world!

1
Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!