Dashi

Advertisements

Venusi dhe Marsi përforcojnë emocionet dhe bëjnë të mundur ndryshime të mundshme që mund të transformojnë sferën sentimentale për ata që janë në çift. Beqarët do të jenë sharmantë dhe interesantë dhe do të tërheqin vëmendjen e njerëzve që do takojnë. Në punë, mbani qetësi edhe nëse urdhrat e eprorëve janë të papërmbajtur. Gjithashtu shmangni dhënien e përgjigjeve të nxituara.

Demi

Advertisements

Punë e vështirë për të kompensuar kohën e humbur, por nëse mendoni se është e mjaftueshme një darkë me qirinj, jeni gabim! Përdorni armët tuaja më të mira! Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të rivendosin kontaktin me një person që pëlqejnë. Jeni gati për të analizuar dhe planifikuar nisma të reja në punë. Neptuni ju jep kreativitetin, imagjinatën dhe shumë mundësi për të fituar.

Binjakët

Do të jetë një ditë rutinë, por edhe e qetë, të cilën ju do ta ndani me njerëz të afërt, duke filluar me partnerin/en dhe familjen tuaj të dashur. Sekreti i lumturisë qëndron në gjëra të vogla. Beqarët do të ndjejnë nevojën për të vendosur rregull në mendje dhe në zemër. Mundësitë që nuk duhen humbur dhe investimet e reja sot do të jenë përparësia juaj.

Gaforrja

Do të keni një humor të lehtë dhe të gatshëm ta dorëzoheni në vëmendjen e partnerit/es. Jepini ndjenjë pasionit tuaj dhe shijoni këtë ditë të bukur! Angazhimet dhe takimet nuk do të mungojnë për beqarët të cilët do të jenë në disponim për të bërë njohje të reja. Yjet japin një nxitje të madhe të energjisë për ambicien tuaj në punë dhe ju shtyjnë drejt suksesit.

Luani

Mundohuni të mos e humbni busullën, nëse jo gjithçka do të shkojë sipas dëshirës suaj. Pak relaksim kurrë nuk dhemb dhe madje edhe ju vetë duhet të bëni një pushim. Ata që janë vetëm duhet të mendohen mirë përpara çdo vendimi që do marrin. Aventurat mund të presin! Gjendja e ulët do t’ju çojë të keni keqkuptime me kolegët tuaj, ruani qetësinë.

Virgjëresha

Falë Hënës në Akrep ju do të keni një ndjenjë të madhe për partnerin/en. Dashuria do ju buzëqeshi dhe kjo do t’ju mundësojë të jetoni një aventurë të jashtëzakonshme pa lëvizur asnjë gisht! Për ata që janë vetëm do të ketë mundësi të shkëlqyeshme për të takuar një person të veçantë. Një ditë ideale për të përfunduar një negocim, për të krijuar kontakte të reja, për të kryer një projekt të rëndësishëm në jetën profesionale.

Peshorja

Sot ju do të kuptoheni menjëherë me të dashurin/ën tuaj, madje edhe atmosfera familjare është mjaft bashkëpunuese. Nuk mund të kërkoni më shumë tani! Nëse jeni vetëm, do të dini se si të rrethoni ata që dëshironi me një mijë tërheqje joshëse. Dita premton gjëra të mira dhe do të veproni me vendosmëri për të zgjidhur disa aspekte të punës.

Akrepi

Hëna në shenjë ju mirëpret duke nxitur takime të reja. Merrni mundësinë për të fluturuar, bëhuni gati për të bërë një ndryshim në jetën tuaj dhe pranoni se jeni të dashuruar! Beqarët do të njohin njerëz të rinj dhe kjo do të sjellë shumë lumturi. Lajme të mira në frontin e punës, do të keni mundësi të favorshme në biznes dhe kjo do t’ju bëjë të lumtur.

Shigjetari

Urani ndihmon ata që kanë jetuar një ndarje për të besuar sërish në dashuri. Ka aq shumë lajme dhe takime romantike, madje edhe me disa ish! Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të përfitojnë nga mundësitë e shkëlqyera për të goditur në shenjë. Yjet shpallin mundësi të arta në fushën profesionale. Tani ju e dini se cilat janë qëllimet tuaja dhe do të synoni për pozita të larta.

Bricjapi

Për disa kohë ju keni mësuar të merreni me kontrastet dhe sot, edhe nëse atmosfera familjare nuk është e mirë, do të jeni në gjendje të buzëqeshni me partnerin/en me qetësi. Beqarët mund të shkojnë në takime dhe të marrin pjesë në ngjarjet shoqërore për të takuar njerëz të rinj. Sot do të jetë një ditë plot tension, disa probleme mund të ngadalësojnë ritmin e punës, por gjithçka do të jetë mirë.

Ujori

Ata që janë në çift sot do të ndjejnë fort dëshirën për të shijuar veten dhe për të dalë. Kjo sjellje mund të çojë në neglizhimin e të dashurit/ës. Beqarët do të kenë shumë shanse të bien në dashuri, vetëm shikoni me besim në të ardhmen dhe jetoni çdo moment! Koha e mirë për t’u përqendruar në interesa të reja dhe për të zbuluar horizonte të reja. Ata që janë në kontakt me një ambient disi konkurrues do të kenë sukses.

Peshqit

Venusi ju bën të zbuloni se sa e madhe është dashuria që ndieni për ata rreth jush dhe sot do të keni konfirmim të mëtejshëm. Ju jeni me fat, kultivoni këtë ndjenjë! Jupiteri ndihmon beqarët të bëjnë takime të reja me njerëzit për të ndarë pasionet dhe interesat me të. Një vetëdije e re ju çon për të mbajtur këmbët tuaja në mënyrë të vendosur në tokë dhe për të bërë projekte që mund të kryhen lehtë.